Tréninky

Naše stáje splňují všechny podmínky pro drezurní i skokové tréninky. Po tréninku svému zvířeti jednoduše dopřejete pobyt v soláriu. Tak zregenerujete jeho svaly a připravíte jej na další výkon.

Drezurní trénink

Díky klasické drezuře dosáhnete maximálního souladu, “splynutí” mezi koněm a jeho jezdcem. Kůň je klidnou prací veden k obratnosti, poslušnosti a plnému rozvinutí jeho výkonových možností.

Váš kůň se při drezuře naučí všechny základní drezurní techniky – srovnání, kmih, uvolněnosttakt.

Musí se zde skloubit exteriérová dokonalost s dokonalostí pohybové mechaniky koně. V jiných druzích jezdeckého sportu jsou estetické kritéria vůči výkoným poddružná, v drezuře jsou významná.

Skokový trénink

Parkurové skákaní ve kterém se jezdec na koni snaží buďto v co nejkratším čase a s co nejmenším počtem chyb projet trasu s překážkami nebo se trefit do časového limitu či hodnocení na styl. Parkur má úzkou souvislost s drezurou, kůň musí být velice dobře přiježděn a musí důvěřovat jezdci

Potřebujete připravit svého koně na závody? Rádi vám zapůjčíme překážky i veškeré další vybavení pro skokový trénink.

Oba typy tréninků probíhají na nejlepším povrchu (Jump Gold), který lze na českém trhu sehnat.

Na trénink můžete docházet s vlastním trenérem, nebo si domluvit certifikovaného trenéra z našich stájí. Cena za trénink dle individuální domluvy.